shape

درباره شرکت فناور طب اسپادانا

شرکت فناور طب اسپادانا از سال 1387 در زمینه تولید، بازاریابی، فروش و توزیع محصولات پزشکی، بهداشتی، آزمایشگاهی و مادر و کودک با هدف عرضه محصولات با کیفیت و ترفیع کیفیت سلامت مشتریان، شروع به فعالیت نموده است؛ این شرکت با پیاده سازی الزامات شرایط خوب تولید (GMP)، ایجاد اتاق تمیز (Clean Room) و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت (ISO13485) موفق به اخذ مجوز های مربوطه از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است. همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید. از طرفی در چند دهه اخیر بیش از هر زمان دیگری علوم و تکنولوژی با سرعت بیشتری پیشرفت نموده است؛ لذا از آنجایی روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را منابع انسانی آن کشور تعیین میکند، شرکت فناور طب اسپادانا کوشیده است با آموزش های مستمر و بروز، دانش فنی نیروهای خود را همگام با تکنولوژی افزایش دهد. و اینک با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه و دانش سرمایه انسانی، شرکت فناور طب اسپادانا توانسته است فعالیت خود را علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای بین المللی نیز گسترش دهد

شرکت فناور طب اسپادانا

پیام مدیر عامل

به نام خدا

شرکت فناور طب اسپادانا طی سالیان متمادی در عرصه تولید و نقش آفرینی در نظام سلامت کشور بر آن بوده با استفاده از توان نیروهای متعهد و مجرب خود و همچنین بهره گیری از آموزش و تکنولوژی در تولید و عرضه محصولات پزشکی جایگاه خود را هر روز ارتقاء بخشد.

آنجایی که تالمی و خیالی با بهره مند شدن از محصولات این شرکت آسوده میگردد به ما می گوید :" شما در راه درستی قدم برداشته اید". نگاه ویژه مدیران و پرسنل این شرکت به ارزش آفرینی برای استفاده کنندگان از محصولات شرکت فناور طب اسپادانا ما را بر آن داشته نسبت به بهبود مستمر خدمات و تولیدات خود اقدام کنیم و قطعا در این راستا از توانمدنیهای کلیه دوستان و همراهان خود که هر یک در کار خود متخصص هستند در زنجیره تامین، تولید و توزیع بهره مند شده ایم.

با توجه به چشم انداز و ماموریت شرکت که تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی در کشور و منطقه می باشد قطعا انتقادات و پیشنهادهای تک تک شما مشتریان عزیز می تواند یاری رسان ما در اجرای صحیح این مهم باشد.

shape

چشم انداز

تسریع فرایند پیشگیری و درمان در مسیر تبدیل شدن به مطمئن ترین شریک سلامت انسان های جهان

shape

ماموریت

ما با تمام وجود با خلق بهترین و با کیفیت ترین محصولات فراتر از انتظارات مخاطبین، با قیمتی به صرفه و با اتکا بر دانش فنی، منابع انسانی و ماشین آلات بروز دنیا در راستای ارتقاء سطح کیفی سلامت همه انسان ها جهت پیشگیری، درمان و مراقبت های بهداشتی تلاش می کنیم. ما با جذب و همکاری بلند مدت نیروی انسانی پر انرژی و توانمند و ارتقاء سطح علمی و فنی آنها با آموزش های حرفه ای مستمر، پیوسته به دنبال توسعه محصولات و بروزرسانی راه های پیشگیری و درمان می باشیم تا بتوانیم امید به زندگی را برای همه مردم دنیا به ارمغان بیاوریم. ما می خواهیم در کنار بزرگترین تولیدکنندگان کشور به همراه شرکای تجاری خود، در زمره ی بهترین های جهان قرار گیریم و با ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد در کلاس جهانی و ورود به بازار های جدید، نمادی از جایگاه والای ایرانی در سراسر جهان باشیم.

shape